Przewozy z Anglii

Od początku XXI wieku, szczególnie zaś od momentu wstąpienia Polski do Unii Europejskiej, zaobserwować można nasilone zjawisko wyjazdów naszych rodaków za granicę – głównie w celach zarobkowych oraz edukacyjnych. Jednym z krajów, w którym przebywa największa liczba Polaków, jest Anglia. Niezależnie od tego, czy śmierć nastąpiła w sposób niespodziewany, czy w wyniku choroby – firma GLOB zapewnia, że dołoży wszelkich starań – jeśli zajdzie taka konieczność – aby pomóc Państwu sprawiając, że skomplikowana procedura zostanie maksymalnie uproszczona.

Firma GLOB troszczy się o sporządzenie pełnej dokumentacji zarówno potrzebnej w Polsce, jak i za granicą, na wszystkich etapach usługi przewozu. Zapewniamy specjalistyczne trumny wyposażone w metalowy wkład – wcześniej troszcząc się, aby ciało Zmarłego przygotować jak najgodniej do ostatniej drogi. Jeśli ze strony Rodziny zapada decyzja o kremacji – przygotowujemy ją z zachowaniem wszelkich wymogów tak w Polsce, jak i poza jej granicami.

Dokonujemy przewozu prochów z Walii, Szkocji i Irlandii  różnymi drogami: lądową, morską oraz powietrzną. Zapewniamy profesjonalną pomoc i możliwie najniższe ceny. Każde zlecenie wyceniany indywidualnie – w sprawie kosztów repatriacji prosimy o kontakt.