Transport zwłok z Anglii

Od początku XXI wieku, szczególnie zaś od momentu wstąpienia Polski do Unii Europejskiej, zaobserwować można nasilone zjawisko wyjazdów naszych rodaków za granicę – głównie w celach zarobkowych oraz edukacyjnych. Gdy śmierć następuje za granicą, a pogrzeb ma odbyć się w Polsce, warto skorzystać z usługi transportu zwłok z Anglii oferowanej przez firmę GLOB.

 

Sprowadzenie zwłok z Anglii

Firma GLOB zapewnia sprowadzenie zwłok z Anglii oraz sporządzenie pełnej dokumentacji zarówno potrzebnej w Polsce, jak i za granicą. Zapewniamy specjalistyczne trumny wyposażone w metalowy wkład – wcześniej troszcząc się, aby ciało Zmarłego przygotować jak najgodniej do ostatniej drogi. Jeśli ze strony Rodziny zapada decyzja o kremacji – przygotowujemy ją z zachowaniem wszelkich wymogów tak w Polsce, jak i poza jej granicami.

Dokonujemy przewozu prochów z Walii, Szkocji i Irlandii  różnymi drogami: lądową, morską oraz powietrzną. Zapewniamy profesjonalną pomoc i możliwie najniższe ceny. Każde zlecenie wyceniany indywidualnie – w sprawie kosztów repatriacji prosimy o kontakt.