Sprowadzenie zwłok z Niemiec

transport zwłok niemcy

Bezpośrednie sąsiedztwo Polski z Niemcami, silne relacje społeczne oraz biznesowe a także dobra sieć komunikacyjna – to wszystko sprawia, że w Niemczech mieszka oraz pracuje wielu Polaków. Zwłaszcza jednak wśród starszych pokoleń związki z Polską są tak silne, że nie wyobrażają sobie, aby po śmierci spocząć na innym cmentarzu niż ten w Ojczyźnie. Firma GLOB, wychodząc naprzeciw oczekiwaniom wszystkich swoich Klientów, uwzględniła także tego typu sytuacje oraz potrzeby. Już od wielu lat w naszej ofercie znajduje się bardzo poszukiwana usługa, jaką jest sprowadzenie zwłok z Niemiec.

Oferujemy transport zwłok z Niemiec do Polski oraz z Polski do Niemiec. Jesteśmy do Państwa dyspozycji przez całą dobę i gwarantujemy, że przyjmując zlecenie zajmiemy się tym osobiście – nie korzystamy bowiem z żadnych pośrednictw. Dzięki temu możemy zapewnić, że jesteśmy w stanie zaoferować najniższe – konkurencyjne ceny przy jednoczesnym zachowaniu najwyższych standardów świadczonych usług. Korzystając z naszej wiedzy oraz doświadczenia wszelkie sprawy urzędowe – jak tłumaczenie dokumentów czy uzyskanie niezbędnych pozwoleń – jesteśmy w stanie wykonać szybko i sprawnie.

Transport zwłok z Niemiec

Firma GLOB Drejka posiada wieloletnie doświadczenie w transporcie Zmarłych, więc mogą Państwo być pewni, że transport zwłok z Niemiec odbędzie się z zachowaniem procedur oraz z pełnym poszanowaniem godności Zmarłego. Załatwiamy formalności związane z transportem zwłok z Niemiec oraz pomagamy w uzyskaniu zasiłków pogrzebowych.

Nasze działania opierają się na zaufaniu wobec Klienta. Nie tylko nie wymagamy zaliczek, ale także bezpłatnie służymy pomocą w uzyskaniu zasiłków pogrzebowych oraz odszkodowań za wypadki losowe oraz komunikacyjne. Mogą także Państwo liczyć na pełną transparentność z naszej strony. Firma GLOB przygotowuje na Państwa życzenie bezpłatne kosztorysy, aby nasi Klienci mogli mieć pewność, że nie zostaną zaskoczeni nieprzewidzianymi kosztami. Na podstawie uzyskanych od Państwa informacji jesteśmy także w stanie podać przewidywany czas realizacji wszystkich etapów procedury oraz sugerujemy właściwy termin pogrzebu.

FAQ

Ile kosztuje przewiezienie zwłok z Niemiec do Polski?

Ile trwa sprowadzenie zwłok z Anglii do Polski?

Ile kosztuje sprowadzenie zwłok z Niemiec?

Ile kosztuje kremacja zwłok w Niemczech?

Ile wynosi zasiłek pogrzebowy w Niemczech?