Przewozy z zagranicy

Śmierć, która następuje daleko od domu – poza granicami Polski – jest zawsze nie tylko ogromnym obciążeniem dla Rodziny Zmarłego, ale i wielkim wyzwaniem. Trudno bowiem wielu osobom wyobrazić sobie inne miejsce pochówku dla Bliskiej Osoby, niż rodzinny kraj. W takim przypadku konieczne jest zadbanie o to, aby ciało Zmarłego za granicą znalazło się w Polsce. W takim przypadku najlepiej jest skorzystać z usługi przewozu zwłok z zagranicy, oferowanego przez profesjonalną firmę pogrzebową.

GLOB Drejka zapewnia usługę przewozu zwłok z zagranicy do Polski oraz z Polski za granicę. W zależności od kraju, w jakim nastąpiła śmierć, wykonujemy go drogą lądową, morską lub lotniczą. To rodzina decyduje o formie transportu zwłok w trumnie lub urny z prochami.

W związku z szybkim rozwojem turystyki oraz licznymi podróżami służbowymi jako nieliczni gotowi jesteśmy zorganizować transport zwłok do Polski z najbardziej odległych zakątków Ameryki Północnej, Południowej, Afryki oraz Azji. Dotychczas organizowaliśmy przewóz z takich krajów jak np.: Algieria, Angola, Benin, Botswana, Burkina Faso, Burundi, Czad, Demokratyczna Republika Kongo, Egipt, Etiopia, Gabon, Gwinea, Tunezja, Maroko, Kenia, Kongo, Liberia, Libia, Madagaskar, Malawi, Maroko, Nigeria, Rwanda, Senegal, Somalia, Sudan, Tunezja, Uganda, Wybrzeże Kości Słoniowej, Chin, Cypr, Filipiny, Tajlandia, Indie, Indonezja, Irak, Izrael, Japonia, Malediwy, Mongolia, Liban, Nepal, Pakistan, Korea Południowa, Kuwejt, Singapur, Turcja, Uzbekistan, Wietnam, Zjednoczone Emiraty Arabskie oraz Argentyna, Boliwia, Brazylia, Chile, Ekwador, Gujana, Kolumbia, Paragwaj, Peru, Surinam, Urugwaj, Wenezuela.

Niezależnie jednak od kraju, w którym nastąpiła śmierć, powierzycie Państwo to odpowiedzialne zadanie firmie GLOB zyskacie pewność, że wszystkie procedury zostaną przeprowadzone sprawnie, terminowo oraz z drobiazgowym zachowaniem obowiązujących przepisów.