Sprowadzenie zwłok na Ukrainę

Transport zwłok Ukraina

Od ponad 20 lat wykonujemy usługę sprowadzenia zwłok z Polski na Ukrainę. Stopniowo gdy Polska granica stała się jednocześnie granicą strefy Schengen, zaczęła rosnąc ilość Ukraińców przekraczających granicę z Polską.  W 2022 roku wszystko uległo jednak znacznej zmianie, ponieważ w związku z wybuchem wojny z Rosją, granicę z Polską przekroczyło wielu mieszkańców Ukrainy. Szacuje się, że na stałe osiedliło się w Polsce do 2 milionów mieszkańców Ukrainy. Dlatego też jeszcze częściej niż przez ostatnie 20 lat realizujemy transport zwłok z Polski na Ukrainę oraz przewóz urn z prochami na Ukrainę. Możliwości firmy Glob Drejka są wyjątkowe, ponieważ prowadzimy własne krematorium, co gwarantuje wykonanie szybkiej i taniej kremacji. Dopełniamy wszelkich formalności i pozwoleń w imieniu rodziny.

Transport zwłok

Firma GLOB DREJKA od ponad 20 lat realizuje tani i sprawny międzynarodowy transport zmarłych z całej Europy na Ukrainę.

Oferujemy:
♦ sporządzenie wymaganej dokumentacji,
♦ tłumaczenie aktu zgonu na język ukraiński,
♦ transport zmarłego z Europy (między innymi z: Polski, Niemiec, Włoch, Francji, Anglii, Holandii, Belgii) na Ukrainę,
♦ kremację – tania i szybka kremacja w naszym własnym krematorium w Przasnyszu,
♦ jeśli taka jest wola rodziny – pogrzeby w dowolnej miejscowości Polsce,
♦ specjalistyczne trumny, urny, odzież dla zmarłych,
♦ gwarantujemy najniższe ceny przewozu,
♦ na podstawie naszej faktury mogą Państwo otrzymać zasiłek pogrzebowy w kwocie 4000 zł z polskiego ubezpieczenia w ZUS,

Mówimy w języku ukraińskim, rosyjskim, angielskim, niemieckim.

Zadzwoń, pomożemy – tel. +48 604 559 569
Można dzwonić przez VIBER lub WhatsAPP.

Przewóz zwłok Ukraina (1)

Przewóz  zwłok na Ukrainę

W realizacji przewozu zwłok i prochów na Ukrainę konieczne jest dopełnienie licznych formalności, zarówno po stronie polskiej, jak i ukraińskiej (do takich formalności należy m.in. uzyskanie pozwolenia na sprowadzenie zwłok na Ukrainę). Osoby, które nierzadko nie posługują się językiem polskim albo znają go w stopniu niedostatecznym, potrzebują w tych trudnych momentach pomocy i wsparcia ze strony profesjonalistów.  Pracownicy naszej firmy pogrzebowej mają konieczną wiedzę oraz znajomość przepisów – tak tych obowiązujących po stronie polskiej, jak i ukraińskiej. Sprawnie, szybko oraz starając się o jak najmniejsze obciążenie finansowe dla Rodziny Osoby Zmarłej przygotują i zrealizują przewóz zwłok na Ukrainę. Najczęściej wykonujemy transport zwłok do miast: Lwów, Kijów, Odessa, Chmielnicki, Łuck, Równe, Mikołajów, Winnica, Krzywy Róg, Zaporoże, Dniepr, Czernichów, Czerkasy, Żytomierz.

Transport zmarłych i urn na Ukrainę – cena

Ze względu na to, że koszty usługi sprowadzenia zwłok na Ukrainę różnią się w zależności od stopnia skomplikowania danej sprawy oraz od regionu kraju w którym nastąpił zgon – co jest związane ściśle z odległością do przebycia  – trudno jest jednoznacznie stwierdzić, jakiego rzędu to mogą być kwoty. Dlatego zachęcamy do osobistego kontaktu z firmą GLOB DREJKA, gdzie przedstawimy dokładną wycenę. Koszt przewozu zmarłych z Polski na Ukrainę waha się najczęściej między 3700 złotych a 9500 złotych. W Hrywnach to od około 30 500 Hrywien do 82 700 Hrywien. Kremacja na Ukrainie jest stosunkowo droga i z racji dużego obciążenia krematoriów czas oczekiwania nierzadko przekracza tydzień. Firma Glob Drejka jako jedna z nielicznych specjalizujących się w transporcie międzynarodowym prowadzi własne krematorium i gwarantuje tanią i szybka kremację – co korzystnie wpływa na całościowy koszt sprowadzania zwłok z Polski i innych krajów europejskich na Ukrainę.

Dokumenty do pobrania:

ANKETA-PL_UA

OŚWIADCZENIE – UPOWAŻNIENIE

транспорт померлих зі всієї Європи на Україну