Referencje

 
Firmie GLOB powierzono organizację ceremonii pogrzebowej Konsula Generalnego ŚP Dariusza Adlera oraz transport ciała z Belfastu (Irlandii Północnej) do Polski.

Firma GLOB i jej pracownicy to przede wszystkim symbol profesjonalizmu oraz niezwykłej staranności przy wykonywaniu powierzonych usług pogrzebowych. Ten profil zawodowy sprawia, że jesteśmy rozpoznawalni oraz obdarzani zaufaniem zarówno przez osoby indywidualne, jak i przez różnego rodzaju instytucje. Przykładem takiego zaufania może być fakt, że to właśnie nasza firma została poproszona o zorganizowanie przewozu do Polski ciał wszystkich ofiar wypadku, jaki zdarzył się pod Berlinem we wrześniu 2010 roku. W wyniku tego tragicznego zdarzenia zginęło 14 osób – a my wzięliśmy na swoje barki odpowiedzialność za sprawny przewóz zwłok.


Jako nieliczni posiadamy francuską habilitację (licencję) zezwalającą na osobiste wykonywanie usług pogrzebowych we Francji oraz organizacji przeprowadzenia transportu zwłok z Francji do Polski. Pozwala to na ominięcie drogich francuskich firm i zaproponowanie Państwu możliwie najniższych cen. Dysponujemy własnym krematorium co umożliwia transport prochów zmarłego za granicę w bardzo krótkim terminie. Oferujemy transport zwłok z zagranicy do Polski oraz z Polski za granicę.

Na wszystkie Państwa pytania dotyczące międzynarodowego transportu zwłok do Polski oraz możliwości uzyskania przysługujących zasiłków odpowiemy bezpłatnie pod całodobowym numerem telefonu. Zapraszamy do kontaktu.