Transport zwłok z Holandii

transport zwłok holandia

Procedura sprowadzenia zwłok z Holandii do Polski została uproszczona w naszej firmie do absolutnego minimum. Na podstawie szczegółowych informacji sporządzamy w Państwa imieniu akt zgonu w odpowiedniku polskiego Urzędu Stanu Cywilnego.

Przewóz zwłok z Holandii

Ze względu na dość niewielką odległość przewóz zwłok z Holandii do Polski odbywa się drogą lądową przy użyciu nowoczesnych autokarawanów naszej firmy. Sprowadzenie zwłok z Holandii do Polski możliwe jest po uzyskaniu zgody ze Starostwa oraz zgody Konsula RP z Hagii.

Przewóz zwłok Holandia

Nasza firma wykonuje również kremacje na terenie Holandii. Przewóz urny z Holandii do Polski możliwy jest w późniejszym terminie jeśli ze względu na sytuację rodzinną pogrzeb nie może odbyć się niezwłocznie od chwili zgonu.

Koszt za transport zwłok z Holandii uzależniony jest od opłat w holenderskim prosektorium. Dotychczas zorganizowaliśmy transport zwłok z wielu holenderskich miast m.in.: Hagi, Amsterdamu, Rotterdamu, Bredy oraz Nijmegen. Jeśli chcielibyście Państwo otrzymać szczegółowy kosztorys proszę o kontakt tel. (+48) 604 559 569