Opinie

Dodaj opinię

 
 
 
 
 
 
Adres e-mail nie będzie publikowany
27 wpisów.
Martyna W. Martyna W. napisał/a 16 lutego 2024
Witam, zrealizowali bardzo sprawnie przewóz ciała brata z Niemiec, prosiłam o wycenę kilka firm i Glob okazał się najtańszy - także polecamy akurat ich.
Monika Stankiewicz Monika Stankiewicz napisał/a 3 lutego 2024
BARDZO dziękuję za pomoc! Pełen profesjonalizm. Z czystym sercem będę polecać Państwa firmę. W tym trudnym dla nas czasie, widzieliśmy, że tato jest w dobrych rękach. Dziękuję jeszcze raz!
Jolanta Jolanta napisał/a 30 stycznia 2024
Polecam, miła obsługa, na każdy telefon szybka reakcja,zrozumienie. Mogę powiedzieć tylko że w tym ciężkim czasie, kiedy nie ma się głowy do niczego, oni wykonują to za ciebie :dziękuję
Marzena Us Marzena Us napisał/a 24 stycznia 2024
Dziękujemy firmie Drejka za pełen profesjonalizm,świetna komunikację oraz okazanie empatii.
Karolina Lewandowska-Sanigórska Karolina Lewandowska-Sanigórska napisał/a 19 stycznia 2024
Chciałabym bardzo podziękować za wszelkie starania i niezłomne prowadzenie naszej sprawy od czerwca 2023 roku. W dniu wczorajszym wszystko dobiegło końca! Pani Marlena na bieżąco informowała nas o postępie sprawy. Rozmawiała, doradzała i uspokajała, że wszystko na pewno zakończy się pomyślnie. Za wszystko, słowa otuchy, uczciwość, sumienność-jeszcze raz bardzo dziękujemy! Będziemy polecać Waszą firmę.Monika, Jacek, Alicja, Mateusz, Karolina i Małgorzata - dzieci, siostra i mama
Honorata Popielec Honorata Popielec napisał/a 2 stycznia 2024
Chciałbym serdecznie podziękować za profesjonalną i empatyczną obsługę w trudnym czasie, kiedy musieliśmy zorganizować przewóz zwłok mojego brata z Anglii do Polski. Wasze zaangażowanie, troskliwość oraz skrupulatność w realizacji wszystkich formalności związanych z transportem sprawiły, że cały proces przebiegł sprawnie i z godnością. Dzięki Państwa zaangażowaniu udało się nam zrealizować ostatnie życzenie mojego brata zgodnie z jego oczekiwaniami.
Maciej Smoliński Maciej Smoliński napisał/a 12 grudnia 2023
Bardzo dziękujemy za profesjonalną i kompleksową obsługę podczas trudnego czasu po stracie naszego wujka. Jesteśmy głęboko wdzięczni za zorganizowanie transportu z Anglii do Polski, co było dla nas niezwykle istotne. Cała oprawa pogrzebu była perfekcyjnie zorganizowana, a personel wykazywał się ogromnym szacunkiem i empatią. Dzięki Wam, możemy czuć, że pożegnanie naszego bliskiego było godne i dostojne. Serdeczne podziękowania za Waszą życzliwość i profesjonalizm w trudnych chwilach.
Katarzyna Katarzyna napisał/a 23 listopada 2023
Pragnę bardzo serdecznie podziękować firmie Glob Drejka, a w szczególności Pani Marlenie za okazaną pomoc na każdym etapie załatwiania spraw podczas sprowadzania urny z prochami naszego bliskiego z Niemiec. Nie dalibyśmy rady, gdyby nie Wasza pomoc, doradztwo, a w szczególności ludzkie podejście do drugiego człowieka. Wielkie dzięki po stokroć.
Dariusz Kubat Mateusz Kubat Dariusz Kubat Mateusz Kubat napisał/a 16 listopada 2023
Są jeszcze wśród Nas dobrzy Ludzie. W ciężkich chwilach potrzeba pomocy takich Ludzi jak Wy- Państwa Firmy. W imieniu całej Naszej Rodziny chcę Państwu bardzo podziękować za tak wspaniałą pomoc oraz transport Świętej Pamięci Tadeusza Kubata- naszego Taty, Brata, Syna- do domu, do Polski. Nasze słowa podziękowań nie są w stanie opisać ogromu wdzięczności jaki mamy do Państwa. Wasza pomoc w tych ciężkich dla Nas chwilach była nieoceniona. Od samego początku we wszystkich formalnościach i kłopotach Państwo byli z Nami. Szczególnie dziękujemy za godne przygotowanie Taty do Ostatniej Drogi i Pochówku, a także za przeogromną pomoc i walkę z opieszałością holenderskich Instytucji i Urzędów. Dzięki Państwa pomocy mogliśmy być spokojni o dopięcie wszystkich szczegółów na „ostatni guzik”. Na Państwa teczce widnieje hasło „Jesteśmy, aby pomagać”. Powiemy inaczej- Jesteście Wspaniałą Pomocą, która w ciężkich chwilach była dla Nas czymś wspaniałym. Dziękujemy za wszystko jeszcze raz z całego serca!
Ewa Nalazek z rodziną Ewa Nalazek z rodziną napisał/a 12 października 2023
W imieniu własnym i całej rodziny pragnę wyrazić swoje uznanie i przekazać słowa podziękowania dla pracowników firmy Glob Drejka za ich zaangażowanie, porady i pomoc z formalnościami oraz z przywiezieniem do nas naszego Ukochanego Syna. Serdeczne Bóg Zapłać.
Jagoda Jagoda napisał/a 6 października 2023
Dziękuję firmie Drejka za wsparcie i profesjonalizm w najtrudniejszych chwilach po śmierci mojej córki. Zwłaszcza w tych dramatycznych momentach skuteczność, cierpliwość i serdeczność pracowników firmy jest nie do przecenienia.
Agnieszka Agnieszka napisał/a 9 września 2023
Pragnę podziękować za okazaną pomoc i wsparcie w sprowadzeniu zwłok mojego brata z Anglii do Polski. Firma rzetelna, szybkie załatwienie sprawy, pełen profesjonalizm. Z całego serca polecam tą firmę.
Agnieszka Strońska Agnieszka Strońska napisał/a 18 sierpnia 2023
Rzetelna firma. Bezkonkurencyjna cena usługi repatriacji. Sprawność działania bez zbędnego przedłużania. Wykwalifikowani pracownicy otwarci na różnego rodzaju sugestie i prośby, znajdujący rozwiązanie w każdej sytuacji przy tym bardzo uprzejmi, mili, wrażliwi na potrzeby klienta i rozumiejący sytuację w jakiej znajduje się rodzina zmarłego. Dziękuję za pomoc i wsparcie. Z całą pewnością polecam tę firmę!
Kinga Kinga napisał/a 25 lipca 2023
Co prawdz minelo trochę czasu od kiedy korzystałem z usług ale muszę z czystym sumieniem polecić ten zaklad pogrzebowy. Przewóy odbyły się 5 i 2 lata temu. Jeden jak i drugi na bardzo wysokim poziomie. Pomocni pracownicy pełni empatii tak bardzo potrzebnej w tych ciężkich chwilach. Podpisałam dokumenty i wszystko miałam załatwione przez firmę. Przewóz Mamy i Taty był z Anglii więc chwilkę to trwało ( zwolnienie ciał przez koronera) a le państwo na bieżąco mnie informowali o postępach. Sam transport był expresowy. Bardzo dziękuję państwu za pomoc i wsparcie i pomoc w tamtych ciężkich dla mnie i mojej rodziny chwilach.
Marta Rutka Marta Rutka napisał/a 1 czerwca 2023
Sprowadzenie mojego ojca z Anglii. Firma godna polecenia, zakres usług na najwyższym poziomie , cena najlepsza w całej Polsce. Bardzo dziękuje za wszystko.
Joanna Chek Joanna Chek napisał/a 11 kwietnia 2023
Wyrazy wdzięczności za okazaną pomoc w sprowadzeniu ciała mojej siostry z Niemiec. Jestem pod wielkim wrażeniem funkcjonowania firmy: profesjonalizm, sprawność działania, empatia, wzorowa komunikacja i życzliwość . Dzięki pracownikom firmy, a w szczególności p. Lilianie, udało mi się łatwiej przejść ten trudny czas...
Ola Ogrodniczuk Ola Ogrodniczuk napisał/a 4 stycznia 2023
Rzetelna firma. Bezkonkurencyjne ceny. Szybkie załatwienie sprawy sprowadzania ciała z Polski do Ukrainy. Wsparcie dla rodziny. Jestem mega wdzięczna wszystkim pracownikom za ich pracę i wyrozumiałość. Z czystym sumieniem polecam tę firmę, naprawdę wszystko było profesjonalne
Oksana Szczur Oksana Szczur napisał/a 2 stycznia 2023
Wyżyny profesjonalizmu. Skuteczna pomoc i doradztwo w pełnym zakresie. Empatia i zrozumienie na każdym kroku. Z czystym sumieniem mogę polecić innym. Usługi związane ze sprowadzaniem męża do Ukrainy wycenione poza konkurencją. W krótkim czasie sprawa została załatwiona. Bardzo dziękuję całemu zespołowi. Najlepsza firma w tej branży.
Henryk T Henryk T napisał/a 13 grudnia 2022
Nie wiedzieliśmy jak sobie poradzimy z transportem ciała naszego syna do Polski, ale dzięki Państwu wszystko poszło dobrze. Dziękuje
Karolina Z Karolina Z napisał/a 18 listopada 2022
W porównaniu z innymi firmami cena była niska, ale bardzo na wysokim poziomie. Firma sprowadziła moją siostrę z Niemiec, załatwiła wszystkie formalności oraz daje ogromne wsparcie