Opinie

Dodaj opinię

 
 
 
 
 
 
Adres e-mail nie będzie publikowany
7 wpisów.
Karolina Z Karolina Z napisał/a 18 listopada 2022
W porównaniu z innymi firmami cena była niska, ale bardzo na wysokim poziomie. Firma sprowadziła moją siostrę z Niemiec, załatwiła wszystkie formalności oraz daje ogromne wsparcie
Justyna Lubańska Justyna Lubańska napisał/a 2 października 2022
Moja mama skorzystała z tej firmy na przewóz zwłok taty. Polecam usługi firmy ze względu na pełen profesjonalizm, dobry kontakt, konkretne informację i wyjaśnienia na zadawane pytania.
Robert T. Robert T. napisał/a 13 września 2022
Ich wycena na sprowadzenie zmarłego z Niemiec była poza konkurencją, wszystko odbyło się bardzo sprawnie, łącznie z dokumentacja polecam
Anna Maria Schönknecht Anna Maria Schönknecht napisał/a 5 września 2022
W tej ogromnie trudnej sytuacji firma Drejka była bardzo pomocna i moja Mama została bardzo szybko przewieziona z Niemiec do Polski. Wszystkie formalności zostały sprawnie załatwione, firma troszczy się naprawdę o wszystko. W szczególności dziękuję Pani Lilianie, za podejście i serce!
Mirosława S. Mirosława S. napisał/a 14 lipca 2022
Polecam firmę Glob Drejka prowadzimy zakład pogrzebowy i korzystamy z ich pomocy od wielu lat. Firma bardzo uczciwie podchodzi do współpracy i nigdy nas nie zawiedli.
Kinga Matuszewska Kinga Matuszewska napisał/a 8 lipca 2022
Jestem bardzo zadowolona z usług firmy Drejka. Podchodzą oni indywidualnie do każdego klienta i starają się najlepiej zorganizować cały proces sprowadzenia zwłok z zagranicy. Sprowadzenie ciała mojej mamy z Egiptu było sprawą dosyć skomplikowaną, a mimo to firma Drejka wypełniła swoje zadanie w 100%.
Elżbieta Gołębiewska Elżbieta Gołębiewska napisał/a 29 czerwca 2022
Dziękuję firmie Drejka za sprowadzenie ciała mojego męża z Niemiec. Transport przebiegł sprawnie i bezproblemowo, niewygórowana cena za wykonanie usługi. Jeszcze raz dziękuję.